OBVESTILA V ŠOLSKEM LETU 2011/12 - ARHIV

OBVESTILA V ŠOLSKEM LETU 2012/13 - ARHIV

OBVESTILA V ŠOLSKEM LETU 2013/14 - ARHIV

KOŠARKARSKA ŠOLA SUAŠ LJUBLJANA 2015

V tednu od 6. do 10. julija 2015 s treningi začenja Košarkarska šola državnih prvakov in prvakov ŠKL - SUAŠ Ljubljana:

- trenirali boste v pravem košarkarskem vzdušju in okolju,
- v odlično opremljeni Športni dvorani Poljane - SUAŠ Ljubljana s prostornimi in urejenimi garderobami ter v fitnesu z naprednimi metodami treninga.

Možnost nastanitve in prehranjevanja v Študentskem domu Ljubljana - Dom na Poljanski cesti in v Dijaškem domu Ivana Cankarja v neposredni bližini šole.

PRIJAVE IN INFORMACIJE:

Ernest Novak - 040/871-066
Samo Juvan - 041/456-725

Več o terminih, programu, sodelujočih, trenerjih...boste izvedeli s klikom na spodnjo povezavo.

OBVESTILO O POPRAVNIH IZPITIH V JUNIJSKEM ROKU

1. Dijaki se morajo na popravne izpite prijaviti najkasneje do srede, 24. junija 2015. Prijavnico k izpitu je potrebno izpolniti v celoti. Poleg ostalega je potrebno navesti tudi razred oziroma oddelek (1.Aa, 1.Ab ...), poleg razreda je potrebno zapisati zaporedno mesto dijaka v redovalnici, vrsto izpita (popravni izpit), predmet oz. modul ter profesorja, ki je dijaka učil.

2. Popravni izpiti v junijskem roku se pričnejo v ponedeljek, 29. junija 2015 ob 8. uri in potekajo do 3. julija 2015. Razpored izpitov bo objavljen na oglasni deski in na spletni strani šole.

3. Na junijskem izpitnem roku lahko dijak opravlja največ dva izpita. Ravnatelj lahko iz utemeljenih razlogov dovoli opravljati več kot dva izpita. Na isti dan dijak opravlja največ en izpit, če je ta sestavljen iz pisnega in ustnega dela, ali pa dva ustna izpita.

RAZPORED POPRAVNIH IZPITOV V JUNIJSKEM ROKU

SEZNANITEV Z REZULTATI NA POKLICNI MATURI in SLAVNOSTNA PODELITEV SPRIČEVAL

Cenjene maturantke, cenjeni maturantje,

obveščamo Vas, da bomo
v ponedeljek, 6.7.2015 izvedli seznanitev z rezultati na poklicni maturi in slavnostno podelitev spričeval.

VPIS V 1. LETNIK ZA ŠOLSKO LETO 2015/16

Vse kandidate za vpis v 1. letnik programa ADMINISTRATOR in EKONOMSKI TEHNIK obveščamo, da bo vpis potekal v četrtek, 18. 6. 2015. Na spodnji povezavi boste našli podatke o dokumentih, ki so potrebni pri vpisu in jih morate prinesti s sabo ter o abecednem razporedu vpisa.

VABILO NA SVEČANO PRIREDITEV NATEČAJA MOJA DOMOVINA - SREČANJE PRI VODNJAKIH IN STUDENCIH

Vljudno vas vabimo na svečano prireditev ob zaključku literarnega, likovnega in fotografskega natečaja z naslovom Moja domovina - Srečanja pri vodnjakih in studencih.

Prireditev bo v sredo, 3. junija 2015 ob 13.30 na Srednji upravni administrativni šoli Ljubljana (Zdravstvena pot 10, bivša Poljanska cesta 24).

sreda, 10. junij 2015 - gospodarstvo

Za vse pisne izpite pridete v šolo ob 8.20 uri. Natančna navodila so objavljena na povezavi.

STANJE VPISA!

Sporočamo vsem dijakom in osnovnim šolam, ki so oddali vlogo za vpis v 1. letnik na našo šolo, v program ekonomski tehnik ali administrator, da so vloge sprejete. Obveščamo vas, da šola nima omejitve vpisa in da je še nekaj prostih mest na obeh programih.

Želimo vam uspešen zaključek šolskega leta.

Lep pozdrav.

Ravnatelj
Dušan Vodeb

KOŠARKARJI DRŽAVNI PRVAKI

Naši košarkarji so brez poraza osvojili 1. naslov srednješolskih državnih prvakov. Na finalnem turnirju , ki ga je odlično organiziral ŠC Rogaška Slatina, so z izjemnima predstavama v polfinalu premagali Gimnazijo Bežigrad z 80:58 nato pa v finalu v prekrasnem ambientu še domačo ekipo ŠC Rogaška Slatina z rezultatom 90:47.

Več o turnirju, najboljših strelcih in igralcih si lahko ogledate na spodnjih povezavah:

kosarka.si, slovenska-kosarka.si, kzs.si

ISKRENE ČESTITKE EKIPI ZA IZREDEN DOSEŽEK IN NAVIJAČEM TER PROFESORJEM ZA GLASNO A ŠPORTNO NAVIJANJE!

Oglejte si fotografije s turnirja na šolski FB strani!

EKONOMIJADA

Naša šola je v Koloseju v BTC-ju organizirala 2. vseslovensko srečanje ekonomskih, trgovskih in upravnih šol - EKONOMIJADO. Namen dogodka je bilo druženje, izmenjava izkušenj, sodelovanje in povezovanje šol ter uporaba pridobljenega znanja/izkušenj pri reševanju praktičnih nalog.

Na šolski FB strani si oglejte galerijo fotografij.

Novica o EKONOMIJADI na ŠKL, ki je tudi posnel dogodek.

KOŠARKARJI BREZ PORAZA NA FINALNI TURNIR DRŽAVNEGA PRVENSTVA ZA SREDNJE ŠOLE

Košarkarska ekipa SUAŠ nadaljuje z izredno uspešno sezono. Potem, ko je osvojila močno ljubljansko prvenstvo srednjih šol brez poraza ter se uvrstila na državno prvenstvo,

zmagala na 1/4 finalnem turnirju DP, je sedaj brez poraza osvojila tudi 1/2 finalni turnir DP, ki je potekal na Gimnaziji Šentvid.

REZULTATI:

GIMNAZIJA ŠENTVID : SUAŠ LJUBLJANA 39:54 (9:15, 12:13, 4:13, 14:13)
SŠ DOMŽALE : SUAŠ LJUBLJANA 47:57 (7:14, 15:25, 12:2, 13:16)
GIMNAZIJA ŠENTVID : SŠ DOMŽALE 71:72 (21:13, 10:10, 10:15, 14:17, 16:17) - po dveh podaljških

VRSTNI RED: 1. SUAŠ LJUBLJANA, 2. SŠ DOMŽALE, 3. GIMNAZIJA ŠENTVID
Na finalni turnir sta se uvrstila SUAŠ Ljubljana in SŠ Domžale.

Več o turnirju in o rezultatih šolske košarke najdete na TEJ povezavi.

ISKRENE ČESTITKE EKIPI in VELIKO USPEHA NA FINALNEM TURNIRJU TEKMOVANJA!

RAZPORED ZA PETEK, 6.2.2015

V petek, 6. 2. 2015
bomo od 8. ure do 12.00 ure izvedli projektni dan.

Dejavnosti:

1. Razredna ura

2. Obeležitev: - Kulturnega praznika

- Pusta

- Valentinovega.

Razpored po učilnicah je obešen na oglasni deski.

Želimo vam lep ustvarjalen dan.

Ravnatelj
Dušan Vodeb

INFORMATIVNA DNEVA 2015

Vljudno vas vabimo, da nas obiščete na informativnih dnevih, ki bosta v petek, 13. februarja 2015 ob 9. in ob 15. uri ter v soboto, 14. februarja 2015 ob 9. uri.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate kratko predstavitev šole v e-obliki .

E-INFORMATIVNI DAN

SUAŠ ZNOVA NAJBOLJŠA NA INFORMATIVI

Na Informativi - vseslovenskem sejmu izobraževanja in poklicev se je tudi letos predstavila naša šola.

Naš razstavni prostor je znova dobil veliko priznanje saj je SUAŠ po mnenju obiskovalcev drugič zapored zasedla prvo mesto v izboru NAJ RAZSTAVLJAVEC. Prvo mesto med vsemi razstavljavci smo zasedli tudi lani na 6. informativi.

Čestitamo vsem dijakom in profesorjem, ki so sodelovali pri pripravi razstavnega prostora in na samem sejmu.
Kmalu bomo objavili tudi fotografije s sejma.

PROJEKT BOGASTVO ŠIRJAV

Vljudno vabljeni k ogledu 3D - knjige, v kateri so se maskote ŠAUSEK, GENA in ČEBURAŠKA s transibirsko železnico podale na pot po Rusiji.

Podrobnosti o projektu najdete v razdelku PROJEKTI/BOGASTVO ŠIRJAV.

PROJEKTI - Zgodbe turizma 2015 "Ljubljana je ljubljena"

V šol. letu 2014/15, smo z dijakinjama Majo Hočevar in Kajo Stergulec iz 4. Ec razreda prijavile projekt, ki ga razpiše TZS in nosi naslov Zgodbe turizma. To SŠ državno tekmovanje nas popelje v zgodbe, ki jih napišejo mladi, inovativni ljudje, kjer predstavijo svoje zamisli za turistični produkt iz svoje geografske sredine.

KOŠARKARJI DRUGIČ ZAPORED OSVOJILI LJUBLJANSKO PRVENSTVO BREZ PORAZA

Košarkarska ekipa SUAŠ je osvojila močno ljubljansko prvenstvo srednjih šol brez poraza ter se uvrstila na državno prvenstvo.

Tekmovanje nadaljujemo v državnem prvenstvu. Na 1/4 finalnem turnirju DP, ki je potekalo 27. 1. 2015 v naši telovadnici smo z dvema zmagama osvojili 1. mesto in se tako uvrstili na 1/2 finalni turnir.

2. mesto je osvojila Gimnazija Brežice in 3. mesto Gimnazija Jesenice. Vse rezultate turnirja najdete na TEJ povezavi.

ISKRENE ČESTITKE EKIPI in VELIKO USPEHA V NADALJEVANJU TEKMOVANJA!

UČNA PODJETJA - OBISK PODJETJA DATA d.o.o.

V okviru učnega podjetja smo obiskali podjetje DATA d.o.o. kjer so nam odgovorili na številna pomembna vprašanja pri ustanavljanju lastnega podjetja.